BD Investment’ın kuruluş amacı uluslararası danışmanlık yaparak hem bireysel hem de Kurumsal faaliyet gösteren ticari oluşumlara kılavuzluk etmektir.

Kısa yazılımı BD Investment olarak şirket unvanına eklenmiş olsa da açılımı Business Development Investment’dir.

BD Investment Ticaretin olduğu her yerde yılların vermiş olduğu uluslararası tecrübelerini hizmet verdiği tüm sektörlerde uygulayarak; Farklı – modern – gelişimci – çözüm odaklı – sürekli kendini yenileyen – ve hizmet verdiği sektörün lideri olma konusunda azimle çalışan bir kuruluş olma vizyonuyla çalışmaktadır.

Dünya üzerinde kurulu ticari şirketlerin Yatırımdan Pazar arayışına kadar olan süreçte, üretilen ürünün ya da sunulan hizmetin sistematik olarak tüm evresinde bulunarak şirketlerin üretime odaklanırken pazarlama kaygısı olmadan çalışmalarını sağlamaktır. Aynı şekilde bireysel hizmet sektöründe yatırımı güvenli bir şekilde yapılması – doğru yer – doğru zaman – minimum maliyet ve maksimum kazanç odaklı olarak yapılmasını sağlamak da en önemli misyonumuzdur.

Satış ve pazarlama odaklı tüm kuruluşların daha profesyonel bir yönetim şekli ile ulusal ve uluslararası platformda oluşumdan – üretime – tanıtımdan organizasyona kadar her alanda analiz, çözüm ve sonuç odaklı olarak  faaliyet göstermekteyiz.

Sizin için analiz yapar – araştırır – ve size en iyi fiyat garantisi ile iş kurma / yatırım yapma imkanı sağlarız. Kuracağınız iş yada yapacağınız yatırımın maksimum kazanç ile size geri dönmesi için; Reklam – tanıtım – organizasyon yapar Pazar & yatırımcı bulur siz daha üretmeden satmanın keyfini yaşarken kendi işinize çok daha  fazla odaklanırsınız.

Uluslararası Alanda Profesyonel Hizmet

Müşteri Yorumları

Hakkımızda Ne Diyorlar

Çok yardımcı oldular Binnur Hanıma ilgisinden dolayı teşekkürler.

Mert Çalışkan

Lefkoşa

Çok başarılı bir ekip. Her şey için teşekkürler.

Olive Erickson

Lefkoşa

Aradığım evi bulmamda ve yeniden dekore etmemde yardımcı oldular. Çok teşekkürler.

Aslı Genç

Girne
Profesyonel Ekibimiz

Danışmanlar

Compare